nieruchomosci lobos al Pokoju

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA Z WZiZT

na zabudowę budynkiem biurowo-usługowym lub usługowo-hotelowym o powierzchni użytkowej 24000 m2 w centrum

WARUNKI ZABUDOWY

• linia zabudowy:
12 m od granicy działki drogowej przy al. Pokoju
8 m od granicy działki drogowej przy ul. Grzegórzeckiej
• wskaźnik powierzchni zabudowy do powierzchni działki: do 52%
• udział powierzchni biologiczno czynnej: 15%
• szerokość elewacji frontowej do 23,5 m
• wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej:
od 34-36 m

Dokument zawierający prawomocną decyzję WZ szczegółowo opisującą Warunki Zabudowy dostępny jest do wglądu na życzenie.

DZIAŁKA

Działka 104/2 w obrębie 17, rejon śródmieście, wpisana do Ksiąg Wieczystych pod nr. KR1P/00208203/6 o powierzchni 4043 m2 znajduje się tuż przy Rondzie Grzegórzeckim, pomiędzy al. Pokoju a ulicą Grzegórzecką, z własną drogą wewnętrzną łączącą te ulice. Przeznaczona jest pod zabudowę budynkiem biurowo- usługowym z garażem podziemnym lub budynkiem usługowo- hotelowym z garażem podziemnym.

W chwili obecnej działka jest zagospodarowana budynkiem usługowo-biurowym o powierzchni użytkowej 2227 m2, w całości wynajętym na umowy krótkoterminowe.

Działka została wyceniona przez Agencję Nieruchomości Emmerson.

Działka budowlana pomiędzy al. Pokoju a ulicą Grzegórzecką, z własną drogą wewnętrzną łączącą te ulice.

Usytuowana jest w ścisłym centrum Krakowa - dzielnica Śródmieście, w odległości zaledwie 2 km od krakowskiego Starego Miasta.

Budynek znajduje się w pobliżu urzędów (m.in. Urząd Miasta wyd. Administracyjny), sądów i innych budynków o charakterze biurowo-handlowym.

Aleja Pokoju 1a Lobos - Mapa lokalizacja

Inwestycja mieści się w centrum komunikacyjnym miasta z łatwym dostępem do dworca autobusowego, Aleja Pokoju 1a Lobos - Mapa oznaczenie kolejowego oraz komunikacji miejskiej umożliwiającej skomunikowanie się ze wszystkimi dzielnicami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie działki stoi najwyższy w Krakowie budnek K1 (tzw. „błękitek”). W kwartale gruntowym zawierającym oferowaną przez Lobos działkę w chwili obecnej trwają intensywne prace inwestycyjne. Wśród nich warto wymienić m.in. nowoczesny biurowiec klasy A przy al. Pokoju 5 (inwestor Buma) a także budynek K1 przy al. Pokoju 1 oraz inwestycja Graffit House (inwestor Bryksy) przy ul. Rogozińskiego 12. W efekcie, w ciągu kilku lat całe bezpośrednie sąsiedztwo ulegnie modyfikacji i unowocześnieniu.

Aleja Pokoju 1a Lobos - odległości

KONCEPCJA
ZAGOSPODAROWANIA
TERENU
NA PODSTAWIE
WZiZT

Prezentowana architektoniczna koncepcja zabudowy działki przewiduje budynek klasy A z podziemnymi garażami, przyjazny najemcom i dobrze wpisujący się warunki zabudowy.

Koncepcja zabudowy biurowej została zaprojektowana jako układ otwartych powierzchni, które będą aranżowane do wymogów przyszłych użytkowników, co pozwala na elastycze kształtowanie powierzchni przeznaczonej do pracy indywidualnej i zespołowej, rekreacyjnej i reprezentacyjnej. Budynek tej klasy powinien wychodzić naprzeciw potrzebom i planom Najemców.

NOWOCZESNY BUDYNEK
BIUROWY LUB HOTELOWY

• łączna powierzchnia użytkowa budynku 24 012,9 m2
• 10 kondygnacji nadziemnych
• 2 kondygnacje podziemne
• parking rowerowy z szatniami dla
pracowników
• powierzchnie handlowo-usługowe na poziomie 0 (parter)

• ponad 1800 stanowisk pracy w budynku biurowym lub 414 pokoi hatelowych przewidzianych na poziomach 1-10
• nowoczesne, inteligentne systemy
zarządania budynkiem (klimatyzacja,
wentylacja, ogrzewanie, oświetlenie)
• podnoszone systemy podłogowe
• podwieszane systemy sufitowe
• system kontroli dostępu

BUDYNEK BIUROWY
- MOŻLIWOŚCI
ZAGOSPODAROWANIA
WNĘTRZ

Przedstawione rzuty (1-7) prezentują możliwości zagospodarowania przestrzeni budynku biurowego przy al. Pokoju. Wzięto pod uwagę:

1. rzut poziomów -2 i -1 (podziemny parking z przestrzeniami magazynowymi, szatniami oraz miejscami dla rowerów)
2. rzut poziomu 0 (przestrzeń na parterze z potencjałem handlowym, przeznaczona dla lokali handlowousługowych)
3. rzut poziomu 1 przedstawia przykładowy wariant zagospodarowania na potrzeby jednego Najemcy.
4. rzut kondygnacji powtarzalnej (poziomy 2-7) przedstawia przykładowy wariant zagospo- darowania na potrzeby jednego Najemcy.
5. rzut kondygnacji powtarzalnej (poziomy 2-7) przedstawia przykładowy wariant zagospo- darowania na potrzeby czterech Najemców.
6. rzut kondygnacji powtarzalnej (poziomy 2-7) przedstawia przykładowy wariant zagospo- darowania na potrzeby dwóch Najemców.
7. rzut kondygnacji powtarzalnej (poziomy 8-9) przedstawia przykładowy wariant zagospo- darowania na potrzeby jednego Najemcy.

BUDYNEK
HOTELOWY
- MOŻLIWOŚCI
ZAGOSPODAROWANIA
WNĘTRZ

Przedstawione rzuty (1-7) prezentują możliwości zagospodarowania przestrzeni budynku hotelowego przy al. Pokoju. Wzięto pod uwagę:

1. rzut poziomów -2 i -1 (podziemny parking)
2. rzut poziomu 0 (parter hotelowy z przestrzenią przewidzianą na bar, restaurację, hol recepcyjny oraz zaplecze i toalety)
3. rzut poziomu 1 przedstawia przykładowy wariant zagospodarowania powierzchni (zespół sal wielofunkcyjnych)
4. rzut kondygnacji powtarzalnej (poziomy 2-7) prezentuje przestrzeń do zagospodarowania.
5. rzut kondygnacji powtarzalnej (poziomy 2-7) prezentuje możliwość zagospodarowania powierzchni z podziałem na pokoje hotelowe.
6. rzut kondygnacji powtarzalnej (poziomy 8-9) prezentuje możliwość zagospodarowania powierzchni z podziałem na pokoje hotelowe.
7. rzut kondygnacji powtarzalnej (poziomy 8-9) prezentuje przestrzeń do zagospodarowania.
8. przekrój budynku hotelowego

O NAS

Jesteśmy grupą spółek wyspecjalizowanych w obsłudze firm w zakresie dostarczania kompletnego wyposażenia, mebli i artykułów biurowych, urządzeń drukujących, a także wynajmie powierzchni biurowej.

27-letnie, unikalne doświadczenie nabywane od 1988r., pozwoliło nam uzyskać kompletną wiedzę na temat potrzeb przedsiębiorców, zarówno tych małych i średnich, jak również dużych korporacji, zakładów przemysłowych, szkół, urzędów i innych instytucji publicznych.

Posiadamy duży sklep internetowy, sieć sklepów z urządzeniami i artykułami biurowymi, biuroserwis, biura handlowe w 10 miastach w Polsce oraz wielooddziałowy serwis wysokonakładowych urządzeń drukujących. Własne centrum dystrybucyjno-logistyczne z magazynem wysokiego składowania sprawia, iż większość oferowanych przez nas produktów jest dostępna od ręki.
Specjalizujemy się również w zakresie aranżacji i wyposażenia przestrzeni biurowej oraz użyteczności publicznej. Tworzymy zespół najlepszych, wykwalifikowanych specjalistów, co pozwala nam świadczyć usługi doradcze i projektowe. Nasza oferta obejmuje również profesjonalny montaż mebli. Posiadamy bogate portfolio realizacji przestrzeni biurowych oraz hotelowych.

Od 20 lat świadczymy usługi wynajmu powierzchni biurowych.
Nasze doświadczenie sprawia, iż w kwestiach biurowych jesteśmy prawdziwym specjalistą oraz wiarygodnym partnerem biznesowym.

Całościowe projektowanie przestrzeni biurowych i hotelowych, fit-out, projekt architektoniczny wnętrz, wyposażenie w meble.

Kompleksowe zaopatrzenie biur w urządzenia i artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne, artykuły BHP, gospodarcze, spożywcze i inne.

Zaawansowane technologie biurowe, wyposażanie firm w urządzenia wielofunkcyjne i wielkoformatowe, systemy finansowania, dzierżawy i obsługi systemowej.

Wynajem powierzchni biurowej z uwzględnieniem elastycznego kształtowania przestrzeni względem potrzeb klienta.

Pełna obsługa poligraficzna - oprawa, druk w każdym formacie na każdym rodzaju papieru, tworzenie folderów i materiałów promocyjnych.

O jakości naszych usług i opłacalności współpracy z nami najlepiej świadczą długoletnie umowy z naszymi klientami, którzy pomimo zmian rynkowych są z nami często od ponad 20 lat

Lobos w liczbach:

LOBOS GROUP

Jesteśmy przekonani o jakości naszego nowego budynku oraz o komforcie jaki zapewni on naszym pracownikom, dlatego przenosimy naszą główną siedzibę do budynku LOBOS office w Czyżynach.

KONTAKT

KRAKÓW, 31-548 Kraków, al. Pokoju 1A

tel. 801 555 556 tel. 508 566 626

nieruchomosci@lobos.pl

Skontaktuj się z nami. 5003’27.60”N 1957’41.07”E

Jesteśmy członkiem zielonej organizacji
U.S. Green Building Council.*

*- organizacja handlowa promująca zrównoważone budownictwo, twórca systemu LEED (Leadership in Energy and Environmental Design)

nieruchomosci lobos office